arba   Registruotis

Naujausi atsiliepimai

Bendrų gebėjimų testą išlaikiau iš pirmo karto. Tikrai padėjo jūsų siūloma mokymosi medžiaga. Ačiū. Antros dalies testas didele dalimi - praktinės užduotys- situacijos. Mokydamasi iš jūsų siūlomos medžiagos, to tikrai pasigedau.

Sekmės darbuose. Vilija 2019-02-26

Sveiki,
Testą išlaikiau iš pirmo karto. Pasiruošti - tikrai padėjo. Laikant testą skaičiuotuvais galėtumėte leisti naudotis, bent jau kompiuteryje. Sugaištama daug reikalingo laiko. Antroje dalyje daugumos klausimų pavyzdžių nebuvo - reikėtų įtraukti.

A.M. 2018-11-23

Testą išlaikiau iš pirmo karto. Pirmai testo daliai pasiruošti tikrai padėjo, bet dėl antros dalies, tai tikrai ne. Aš mokiausi ir sprendžiau sausą teoriją, o testo metu panašių klausimų net nebuvo. Reikėtų daugiau, daug daugiau situacijų pavyzdžių.

A.A. 2018-11-21

Sveiki
Ačiū už galimybę mokytis. Išlaikiau užtikrintai iš pirmo karto. Gal šiek tiek trūksta situacijų, bet iš esmės puiki priemonė pasiruošimui.

Audra 2018-11-14

Sveiki laikiau valstybės tarnybos egzaminą. Išlaikiau :) ir net iš pirmo karto. Ir galiu garantuoti, kad jei ne Jūsų testai tai vargu ar būčiau išlaikiusi. Būtent šių testų dėka pavyko egzaminas. Dėkui Jums iš visos širdies :)

A.R. 2018-11-08

Sveiki :)
Išlaikiau. Iš pirmo karto! Tik Jūsų dėka. Didelis, didelis AČIŪ Jums.

Gražių Jums dienų,

Vilma :) 2018-11-08

Laba diena, dėkoju už galimybę pasiruošti egzaminui. Pavyko įgauti bendrą supratimą apie užduotis, todėl laikant tikrąjį testą nebuvo „netikėtų“ užduočių. Manau tai tikrai naudinga platforma.

Pagarbiai A.M. 2018-11-05

Sveiki,
norėjau padėkoti už galimybę pasiruošti egzaminui Jūsų platformoje. Labai naudingas, analogų neturintis puslapis, kuris tikrai už simbolinę kainą labai pagelbės norint pasiruošti VTD rengiamam egzaminui. Ko gero, trūksta tik antros dalies situacijų ir uždavinių, bet juos jausmiškai galima atspėt :) Išlaikiau iš pirmo karto ir užtikrintai. Kantrybės visiems mokantis!!

2018.09.17 G.K.

Sveiki, noriu padėkoti šio puslapio kūrėjams ir administratoriams. Labai naudinga besiruošiantiems laikyti bendrųjų gebėjimų testą. Yra ne tik užduotys bet ir jų sprendimai, visada galima pasitikrinti, atnaujinti žinias. VTD testas nėra lengvas, reikalauja pasiruošimo. Testą išlaikiau :) Visiems sėkmės

2018.08.29 Arabella x

Sveiki, sutinku su visais, kad testas tikrai sunkus ir klaidinantis, reikalaujantis gilaus pamąstymo. Be šios svetainės tikrai nebūčiau išlaikiusi. Mokiausi daug ir nuoširdžiai. Testą pavyko išlaikyti iš antro karto. Linkiu visiems sėkmės.

2018.08.26 S.M.

Sveiki, mokiausi Jūsų svetainėje ir išlaikiau bendrųjų gebėjimų testą iš pirmo karto. Man testas nepasirodė lengvas, be mokymosi čia, manau, nebūčiau išlaikiusi, ypač pirmosios testo dalies. Ačiū, rekomenduoju visiems!

G.Č. 2018-08-25

Sveiki,
Kaip ir dauguma bepasisakančių lieku panašios nuomomės. Testas tikrai sunkus, sunkenis nei čia esami testai. Pavyko išlaikyti iš antro karto. Pirmosios dalies paskutiniams klausimams pritrūko šiek tiek laiko. Antroji testo dalis susijusi su situacijomis ir lentelių analizėmis. Manau besiruošiant testui svetainėje trūksta: praktinių užduočių, taip pat galima būtų įdėti dar sudėtingesnių figūrų, verbalinių analogijų, nereikalingų žodžių klausimų, raidžių sekų.
Tačiau išlaikyti įmanoma, visiems sėkmės!

Pagarbiai - R. 2018-08-14

Sveiki,
Testas tikrai reikalaujantis pastangų ir pasiruošimo. Pirmą kartą atėjau laikyti po trijų dienų intensyvaus ruošimosi, tačiau to nepakako išlaikyti antrąją testo dalį. Jei pirmajai daliai galima pasiruošti sprendžiant uždavinius ir vadovaujantis sveika logika, tai antroji- reikalauja analizės ir pajautimo, kokio atsakymo iš tavęs tikisi.
Šios svetainės testus rekomenduoju išspręsti visiems besiruošiantiems, nes vėliau nebe taip baisu sprendžiant tikrąjį testą, tuo pačiu paprasčiau ruoštis klausimams iš įstatymų ir Konstitucijos.
Taip pat labai rekomenduoju išspręsti ir VTD siūlomus testus, tik ten nepateikiami teisingi atsakymai, o situacinėse užduotyse- atsakymų pagrįstumas.

A.Š.
2018-08-02

Sveiki,
Didelis ačiū už pagalbą ir supratimą. Labai padėjote-išlaikiau gebėjimų testą. Gražios dienos.

R.
2018-07-17

sveiki
turbut nenustebinsiu ir nepaguosiu dar laikysianciu, bet testas labai sunkus :) pirma testo dalis suprantanciam matematika, visatos ir sveiko proto desnius yra iveikiama, taciau antroji dalis... apskritai testas yra paremtas klaidinimo principu. tave nuolatos bando "prigauti", suklaidinti. bukite tam pasiruose. sis puslapis tikrai naudingas pradzioje, kai reikia susipazinti su kuo apskritai turime reikala, o veliau patarciau spresti vtd testavimo puslapyje esanti bandomaji testa kuri pasieksit kai prisiregistruosit.jis panasesnis i realybe. zinau, kad valstybines istaigos skundziasi vtd, kad negali priimti darbuotoju, nes yra laisvos vietos taciau jie nepraeina sio testo barjero. tikiu, kad vtd reaguos ir palengvins testa taciau kodel sunkiausia jo versija teko butent man ir visiems laikantiems siuo laikotarpiu? :) testa islaikiau, to linkiu ir Jums!

pagarbiai MM
2018-07-17

Testas iš tikro nėra lengvas, reikalaujantis susikaupimo. Nepagailėkite laiko pasiruošimui ir Jums tikrai pavyks, kaip pavyko ir man :) Sėkmės!

Pagarbiai,
E.G.
2018-06-20

Testas iš tiesų yra sunkus ir nesiruošus turbūt tik nedaugelis išlaikytų:) Man pavyko, bet ir ruošiausi ne mažai. Sąžiningai pasimokius, tikrai įmanoma išlaikyti:) Sėkmės visiems:)

I.
2018-06-01

Taip bendrųjų gebėjimų testą tikrai galima išlaikyti ir nesiruošus ir iš pirmo karto.
Tačiau jeigu Jums netenka turėti daug reikalų su skaičiavimu, skaičių analizėmis, loginėmis sekomis ar struktūromis, bei ir teisės aktai nėra tai, ką nuolat naudojate savo darbuose, ši svetainė tikrai padės pasiruošti testui, kad nereiktų kliautis vien tik laime ar sėkme.
Pastarųjų žinoma irgi prireiks, tačiau jei pasimokysite tikrai bus lengviau suprasti kaip greitai bėga laikas, įsivaizduoti kokių užduočių galima tikėtis ir bus kiek lengviau susitvarkyti su jauduliu ar stresu, "atėjus į šį egzaminą".

Sėkmės visiems.

Š.
2018.04.27

Prieš 10 dienų nusipirkau iš Jūsų galimybę pasimokyti. Šiandiena laikiau testą ir išlaikiau iš pirmo karto. Jei nebūčiau prieš tai pasimokiusi, tikrai būčiau neišlaikius. Egzamino testo užduotys buvo tikrai gerokai sunkesnės, nei mokomosios. O dar prisideda ir stresas. Man asmeniškai labai pritrūko laiko, todėl keleto uždavinių nespėjau net perskaityti. Tikrai labai rekomenduoju šią svetainę, nes padeda susidaryti vaizdą, kokio maždaug pobūdžio bus užduotys. Bet egzamino testo užduotyse buvo ir tokių, kurių mokomojoje programoje nebuvo.

Eglė
2018.01.26

Sveiki,
Prieš porą savaičių nusipirkau šiame tinklalapyje galimybę ruoštis ir mokintis valstybės tarnybos testui. Testą išlaikiau iš pirmo karto, tačiau man kur kas sunkesnė buvo pirmoji testo dalis, kadangi užduotys kur kas sudėtingesnės. Be to paskutiniams klausimams pritrūko šiek tiek laiko. Na bet testas išlaikytas ir tik šios svetainės dėka, nes nesiruošus išlaikyti testą kažin ar pavyktų. Sėkmės visiems, tikrai rekomenduoju šią svetainę, nepatingėkit ir nuoširdžiai pasimokinus tikrai įmanoma.

Pagarbiai, I.B. 2017.12.12

Sveiki,
prieš tris savaites nusipirkau Jūsų tinklapyje galimybę ruoštis valstybės tarnybos egzaminui. Šį ketvirtadienį išlaikiau egzaminą. Puikiai pavyko. Ačiū už galimybę išmokti naudingų dalykų.

Sėkmės Jums visiems.

Pagarbiai, L.L. 2017.12.11

Išlaikiau testą mokydamasi tik iš šioje svetainėje pateiktos informacijos. Rekomenduoju iš jos mokytis visiems. Ypatingai svarbu nepamiršti išspręsti paskutinių puslapių užduočių. Pavyko testui pasiruošti per 4 dienas mokymosi.

J.I. 2017.11.07

Siandien islaikiau testa, tikrai dziaugiuosi, kad nusipirkau sias uzduotis, labai padejo sprendziant pirma testo dali, aisku teste jos buvo sunkesnes, ju buvo daugiau, bet pasprendus uzduotis sitame tinklapyje zinojau kokius metodus naudoti sprendziant uzduotis teste.
Antra dalis nera vien is teises aktu, kaip sioje svetaineje, bet jei atsakysite i 6 klausimus kurie yra teste is teises aktu, tai jau bus didele tikimybe islaikyt testa, nes kiti klausimai nelabai ir ismokstami daugiau situacijos ir lenteliu analize :) Tiesiog reikia pasikliaut savo protu ir isiskaityt i salyga, kuri daznai pasufleruoja atsakyma :) Sekmes :)

Lidija 2017.10.17

Iš tikrųjų nesigailiu užsisakius šią testų sprendimo paslaugą Jūsų svetainėje, nes testas išlaikytas iš pirmo karto, viskas sklandžiai praėjo. Vis dėl to turiu pastebėjimų ir pasiūlymų. Kalbant apie pirmą testo dalį (mąstymo) priekaištų Jūsų mokymo paslaugai neturiu, tačiau reiktų dar padirbėti prie antrosios testo dalies testų parengimo, kadangi laikant bendrųjų gebėjimų testą Valstybės tarnybos departamente pastebėjau, kad pirmi 6 klausimai susiję su Jūsų svetainėje pateikta mokymosi informacija t.y. teisės aktais, o likusioji testo dalis susijusi su situacijomis ir lentelių analizę, ko ir pasigedau Jūsų mokymosi paslaugoje. Todėl siūlyčiau papildyti mokymo programą tokio pobūdžio užduotimis ir tada neabejoju, jog visi klientai bus patenkinti Jūsų teikiama paslauga.

Pagarbiai Živilė. 2017.09.29

Testas išlaikiau, bet jis tikrai sunkus ir reikalauja pasiruošimo, ypač sparčiai atlikti matematinius veiksmus be skaičiuotuvo. Ši svetainė buvo naudinga jam ruošiantis, tačiau orientuotis reiktų į sudėtingiausias užduotis. Bendrąją testo struktūrą ir užduočių tipus gerai pristato bandomasis testas, kurį galima spręsti prisijungus prie VTD testavimo paskyros. Šioje svetainėje užduotys taip pat galėtų būti pateikiamos analogiškai pagal potemes iš bandomojo testo. Šioje svetainėje reiktu daugiau ir sudėtingesniu raidžių sekų užduočių, sudėtingesnių perkodavimo užduočių, taip pat sunkesnių užduočių skaičiuojant/tikrinant informaciją pagal lenteles.

Pagarbiai,
Aurelija
2017-08-03

Sveiki.
Šiandien laikiau bendrųjų gebėjimų testą. Išlaikiau iš pirmo karto, tačiau sunkiai. Didžioji dalis klausimų buvo sunkesnė, nei šioje svetainėje, todėl kitiems rekomenduoju spręsti kuo daugiau sunkesnių klausimų, ypač figūrų, verbalinių analogijų ir nereikalingų žodžių klausimuose.
Pritariu pastaboms, kad svetainėje reikia daugiau praktinių situacijų pavyzdžių antroje testo dalyje, taip pat galima būtų įdėti dar sudėtingesnių figūrų, verbalinių analogijų ir nereikalingų žodžių klausimų.
Tačiau bendrai svetainė tikrai labai naudinga, ypač pirmai testo daliai. Ačiū :)

Pagarbiai, M.
2017-05-26

Gera treniruotė prieš bendrųjų gebėjimų testą, nes nepasipraktikavęs spręsti tokio tipo užduočių, manau, gali nesuprasti pačiam teste, ko iš tavęs norima.

Kristina, 2017-03-27

Testą išlaikiau, bet testas žymiai sunkenis nei čia esami testai. Šioje svetainėje siūlyčiaus spręsti sunkiausio lygio klausimus, tada teste bus lengviau. Sėkmės.

D.R.
2016-12-29

Labas,
Esu studentė, kadangi dauguma čia esančių siūlė nupirkti testus, o pinigai yra ne dideli tai tą ir padariau. Buvau suplanavusi laikyti testą po keturių dienų. Kaip visada laiko truko pasimokyti:) šeip ne kaip spėjau apžvelgti pirmos dalies klausimus. Ir užsiregistravau planuotai dienai laikyti testą. Testą išlaikiau iš pirmo karto. Testas ne sunkus, viską galima atsakyti iš bendrų žinių. Antrą dalį išlaikiau visai nesiruošdama (studijuoju fiziką, ne teisę). Testai, kurie skirti bendrųjų gebėjimų testui pasiruošti yra naudingi tuo, kad sužinai kokio pobūdžio klausimai gali pasitaikyti.
Sėkmės laikant:)

Marina
2016-09-23

Sveiki,
testą išlaikiau iš antro karto, kadangi pirmą kartą ėjau praktiškai nieko nsiruošusi tik dieną prieš minimaliai pasprendusi demo testus. To tikrai neužtenka, nes testas tikrai sunkus ir išlaikyti praktiškai neįmanoma, nebent sekasi spėlioti :)
Antrąjį kartą ruošiausi apie 10 dienų, nusipirkus šioje svetainėje narystę. Galiu paskayti, kad pirmąjai testo daliai labai padėjo ir be šių sprendimų nemanau, kad bučiau išlaikiusi. Tiesa orientuokites ties sunkesniais klausimais ir bandykite suprasti sprendimo principus.. Antrąjai testo daliai, taip pat kažkiek padeda, tačiau minimaliai, kadangi bendrųjų gebėjimų teste yra tik 6 klausimai iš teisės aktų. Likusieji tiesiog loginiai klausimai. Išlaikyti įmanoma tačiau ruoštis tikrai reikia. Sėkmės visiems :)

Milda
2016-09-15

Labas,
Testą išlaikiau tik iš antro karto, pirmąjį kartą laikiau iš bendrojo išprusimo, praktiškai nesiruošęs ir galiu pasakyti, jog testas tikrai sunkus, ruoštis reikia. Pritrūko kelių teisingų atsakymų antroje dalyje. Svarsčiau ar verta mokėti pinigus, už tai ką galbūt galiu pats pasidaryti, tačiau manau buvo verta, ir tai atsipirko rezultatu.
Šie sprendimai labiau padeda pirmąjai testo daliai, o antrąjai daliai padeda, bet mažiau, reikia papildomai pasiskaitinėti teisės aktus/įstatymus (tuo labiau, jei pagal išsilavinimą nesi teisininkas). Tačiau išlaikyti įmanoma, visiems sėkmės!

Pagarbiai,
Linas
2016-09-15

Sveiki,
išlaikiau šiandien bendrųjų gebėjimų testą VTD. Pasakysiu taip - pirmajai testo daliai šis puslapis tikrai padeda pasiruošti, nes yra nemažai užduočių, kur reikia žinoti sprendimo principą, išmąstyti pats gali tik labai pastabus žmogus. Bet va antrajai testo daliai šis puslapis labai mažai paruošia. Nors kita vertus sunku kažką ir parekomenduot, nes dinamiškos situacijos, reik tik vadovautis sveiku protu ir šiek tiek nuojauta, tada viskas pavyks.
Linkiu visiems sėkmės. Ačiū!

Artūras
2016-08-30

Sveiki, vakar išlaikiau šį testą, tikrai sunkus, bet įveikti įmanoma, jei tam sąžiningai ruošiesi!!!!!
Pirmosios dalies tikrai nebūčiau įveikusi, jei ne ši svetainė. Svarbiausia didžiąjį mokymuisi skirtą laiką orentuotis tik į sunkiuosius klausimus. Juos paskui stengtis spręsti ant laiko, be jokio skaičiuotuvo !!!! tiesiog popierelis ir pieštukas!!!, o ne šeip po dešimt minučių galvoti koks galėtų būti atsakymas, nes sprendziant tikrąjį testą to laiko va būtent ir pritrūksta, kai vienam uždaviniui skirtos vos 1,5 min.
Antrąjai daliai taip pat padėjo, bent jau tiems klausimams kurie buvo iš įstatymu, na, o kitiems klausimams belieka bendras kažkoks supratimas, logika ar kaip ten bepavadinsi. Kaip sakant spausi ta atsakymą, kuris tau atrodysi logiškiausias, teisingiausias.Tad sekmės visiems!!!! kas mokosi, mokosi, mokosi tam ir testai nebaisūs :)))))

Toma
2016-08-26

Sveiki, šiandien išlaikiau bendrųjų gebėjimų testą iš pirmo karto. Noriu labai padėkoti Jūsų svetainei, nes ji man labai padėjo. Sutinku su kitų nuomone, kad trūksta darbinių situacijų, bet šiaip labai džiaugiuosi ir rekomenduoju. Kai tik pradėjau domėtis valstybės tarnyba ir pabandžiau spręsti bandomąsias užduotis, tai nieko nepavyko, nes neturėjau supratimo nei apie silogizmus, nei analogijas ir t.t., o čia yra ne tik užduotys, bet ir visa reikiama informacija ir teorija. Klausimai iš teisės aktų taip pat buvo labai naudingi. Sėkmės Jums ir toliau.

Gražina
2016-08-19

Sveiki, Laikiau pirmąkart testą prieš mėnesį. Bendrųjų gebėjimų testą išlaikiau puikiai, o su kompetencijų testu,deja, nepasisekė...pritrūko vieno teisingo atsakymo, kuriuos ir šiaip daugumą spėjau, nes pamačius klausimus ir galimus atsakymų variantus tiesiogine to žodžio prasme iššoko akys! Laiko vien perskaityt tiesiog neužtenka, o jau ką kalbėti apie įsigilinimą... Int. svetainėje ruošiantis testui nieko net panašaus nemačiau. testus tikrai reiktų tobulint svetainėje. Nežinau, ar pavyks išlaikyt antrąkart... :-(

pagarbiai,
J.
2016-08-13

Laba diena,
Laikiau bendruju gebejimu testa ir islaikiau. Bet deda www.valstybestarnyba.com esancios uzduotys nieko vertos. Net nieko panasaus nebuvo teste, ka skelbiate Jus. Nerekomdejuoju niekam pirkti uzduociu, geriau istatymus pagrindinius pasiskaityti, o ne bevertes uzduotis spresti Tikiuosi mano komentaras bus paskelbtas Jusu tinklapyje, o ne vien kelsite tik "ale" teigiamus komentarus.

Ingrida
2016-08-09

Laba diena,
2016-08-02 išlaikiau bendrųjų gebėjimų testą iš pirmo karto. Noriu padėkoti jūsų tinklapio kūrėjams, nes mokymasis jūsų tinklapyje labai padėjo pasiruošti testuią. pritariu kitų nuomonei, kad reikia orientuotis į sunkesnes užduotis, nes realus - tikrai sudėtingas. Gaila, kad jūsų užduotyse beveik nėra situacijų ir jų komentarų - tai labai pagelbėtų pasiruošti.
Sėkmės visiems,

AS
2016-08-02

Šiandiena sėkmingai išlaikiau bendrųjų gebėjimų testą. Pirmą kartą neišlaikiau, nes ėjau nepasiruošusi, tačiau šiandiena pavyko ir esu dėkinga Jūsų svetainei, kuri tikrai padėjo išlaikyti gana sunkų testą. Ačiū.

E.
2016-07-21

Sveiki,
prieš dvi dienas laikiau Bendrųjų gebėjimų testą, pavyko išlaikyti iš pirmo karto.
Ši svetainė tikrai buvo naudinga, pagelbėjo susiorientuoti sprendimuose bei teisingų atsakymų paieškose. Testo užduotys buvo sudėtingesnės nei šioje svetanėje, tad patarčiau orientuotis į sunkesnius klausimus bei atidžiai perskaityti teisės aktus.
Man asmeniškai pirma dalis testo buvo sudėtingesnė, o štai su antrąja dalimi - problemų nekilo.
Dėkui už pagalbą :) Sėkmės Jums :)

Pagarbiai, GV
2016-07-01

Sveiki, 06-16 laikiau testą. Išties testas nelengvas, reikia pasukt galvą, bet išlaikiau iš pirmo karto. Išlaikyti pirmąją dalį padėjo užduočių sprendimas Jūsų svetainėje, tačiau testo metu užduotys buvo sunkesnės. Antrajai daliai pasiruošti šioje svetainė neįmanoma, kadangi pateikiami ne įstatymai, o jų interpretacijos ir įvairios situacijos. Linkėčiau patobulinti testą😊 Sėkmės laikantiems.

Pagarbiai, Eglė
2016-06-25

Sveiki,
Šiandien laikiau bendrųjų gebėjimų testą ir pavyko iš pirmo karto. Tikrai labai pagelbėjo Jūsų testai, be jų manau iš pirmo karto nebūčiau išlaikius. Jūsų puslapis tikrai labai naudingas visiems, kas ketina laikyti šį testą, antroje dalyje galėtų būti situacijų, lentelių analizių pavyzdžių, nes iš teisės aktų mažai klausimų teste buvo. Sėkmės visiems laikantiems.

I.
2016-04-27

Sveiki, vakar (04 20) laikiau bendrųjų gebėjimų testą. Išlaikiau iš pirmo karto, tikrai laaabai pagelbėjo Jūsų testai, panašaus pobūdžio gavome per patį testavimą, tikrai nebuvo staigmenos ir nematytų dalykų. Kas dėl antros dalies, tai aisku, situacijų analizių buvo nemažai, bet tai jau teisės aktų ir įstatymų interpretacija. Dėkoju ir sekmės Jums.

Katia
2016-04-21

Sveiki,
Bendrųjų gebėjimų testą, deja bet išlaikiau tik iš antro karto... kai išsipirkau sprendimus jūsų puslapyje. Pirma dalis buvo įveikta sėkmingai, nors tikėjausi, kad ji bus sunkesnė nei antroji. Sunkumų buvo su skaičių sekomis, nes ne taip greitai išeina be skaičiuotuvo suskaičiuoti, o laiko tikrai stinga. Figūrų sekoms man pritrūko laiko, tai daug kur teko spėlioti. Jei abejojate dėl atsakymų, tiesiog spėkite, nes artėjant prie klausimų pabaigos, pamatai, kad ir laiko lieka vos kelios minutės. Antrojoje dalyje iš teisės aktų buvo tik 6 klausimai. Visa kita situacijų analizės. Ši dalis labai paini, nes kai kurie atsakymai labai panašūs ir galiausiai pasimeti kurį rinktis. Labai sudėtinga daryti išvadas pagal lenteles. Situacijų formuluotės labai ilgos, todėl kol perskaitai situaciją ir prieini prie klausimo, jau pamiršti apie ką buvo kalba. Gaila, bet pritrūko vos 1 teisingo atsakymo, kad testas būtų išlaikytas iš pirmo karto. Jūsų puslapis tikrai labai naudingas visiems, kas ketina laikyti šį testą, nes padeda atsirinkti ir susidėlioti taisykles pagal kurias reikia spręsti užduotis. Tiesa antrai daliai galėtų būti jūsų puslapyje panašių situacijų analizių, šito man trūko, nes puslapis padeda tik mokytis teisės aktų klausimus, o jų jame nėra daug.
Sėkmės visiems laikantiems!

Jolanta
2016-04-02

Laba diena, testo iš pirmo karto nepavyko išlaikyti. Pirma dalis , mano manymu, yra lengvesnė, kurią neblogai atsakiau o antroji dalis - sunkesnė (pritrūko poros teisingų atsakymų). Pasimokyti pirmą dalį yra daugiau pvz. o antrajai - nėra, tik sudėta pagrinde įstatymai, iš kurių yra tik keli klausimai, o situacijų panagrinėjimui nėra. Norėtųsi, kad situacijų būtų daugiau.Tikiuosi iš antro karto pavysk išlaikyti. Visiems laikantiems sėkmės.

Aldona
2016-04-03

Išsilaikiau testą iš pirmo karto ir Jūsų puslapis tikrai labai tam padėjo. Ačiū, rekomenduoju.

Pagarbiai,
Greta M.
2016-03-29

Laba diena,
pasinaudojau Jūsų sukurta programa ir jaučiuosi labai dėkinga, nes išlaikiau iš pirmo karto. Dėka Jūsų sukurtos programos, susidariau atitinkamą suvokimą, kas ir kaip. Patarimas laikantiems BG testą: būtinai pasipraktikuoti šioje programoje, o užsiregistravus VTD paskyroje, išspręsti jų bandomąjį testą. Pirmoje dalyje verbalinės užduotis buvo ganėtinai aiškios (nežinomų žodžių nebuvo), skaičių sekos pakankamai nesudėtingos, lentelės su dideliais skaičiais ir painiomis formuluotėmis, reikia didelio susikaupimo, figūros man neįveikiamos buvo tik dvi, visos kitos, žinant sistemą, nesudėtingos. beje procentinių uždavinių nebuvo. Man asmeniškai liko 12 min. Antroji dalis, keletą klausimų iš įstatymų visi kiti iš atvejų, lentelių analizės, dėl pastarųjų, tai siūlyčiau perskaityti užduotį ir atsakymus, nesigilinti į lentelės turinį iš atsakymų galima lengvai atrasti tinkamiausią. Prieš testą patarčiau neeikvoti energijos bandomajam testui, nes jos tikrai prireiks atliekant tikrąjį testą. Antrojoj dalį man liko 17 min. Iš 20 surinkau 18.
Ačiū Jums! Rekomenduoju!

Agnė, 2016-03-06

Sveiki, testą išlaikiau iš pirmo karto ir užtikrintai galiu pasakyti, kad tikrai padėjo Jūsų pamokos. Deja, dėl antros dalies bendrosios kompetencijos testo, iš Jūsų mažai pagalbos. Teisės aktai tesudaro 4 klausimus. Gerai, kad tai žinojau. Siūlyčiau rimtai patobulinti šios dalies mokymosi programą, arba bent informuoti apie tikslesnę testo struktūrą. Sėkmės visiems, tikrai nebijokite, o kas dėl antros dalies, tai patarimas - pirmiausiai perskaitykite patį klausimą, tuomet pagal atsakymą skaitykite užduoties aprašymą (nes užduočių formuluotės labai ilgos).

Živilė
2016-02-29

Sveiki,
Šiandien (02.24 d.) laikiau bendrųjų gebėjimų testą, deja bet iš pirmo karto nepavyko... Pirma dalis buvo įveikta sėkmingai, nors tikėjausi, kad ji bus sunkesnė nei antroji. Sunkumų buvo su skaičių sekomis, nes ne taip greitai išeina be skaičiuotuvo suskaičiuoti, o laiko tikrai stinga. Jei abejojate dėl atsakymų, tiesiog spėkite, nes artėjant prie klausimų pabaigos, pamatai, kad ir laiko lieka vos kelios minutės. Antroji dalis labai paini, nes kai kurie atsakymai labai panašūs ir galiausiai pasimeti kurį rinktis. Situacijų formuluotės antroje dalyje labai ilgos, todėl kol perskaitai situaciją ir prieini prie klausimo, jau tenka dar kartą skaityti pačią situaciją, nes pamiršti apie ką buvo kalba. Gaila, bet pritrūko vos 3 teisingų atsakymų, kad testas būtų išlaikytas. Ir labai gaila, kad negali pasižiūrėti savo klaidų. Jūsų puslapis tikrai labai naudingas visiems, kas ketina laikyti šį testą, nes padeda atsirinkti ir susidėlioti taisykles pagal kurias išspręsti užduotis. Sėkmės visiems laikantiems!ir būtinai stebėkite laiką...

Viktorija
2016-02-24

Sveiki,
Išlaikiau iš pirmo karto. Šioje svetainėje esantys uždaviniai tikrai padėjo lengviau pasiruošti testui ir įgyti žinias kaip spręsti tam tikros rūšies uždavinius. Galiu patarti, kad būtina atkreipti dėmesį į loginių uždavinių sprendimo metodiką. Iš pirmo karto jie gali atrodyti sunkūs, bet atradus sprendimo metodiką galima lengvai susidoroti.

Eimantas
2016-02-20

Laba diena,
mokintis ir dar syki mokintis:), pasitreniruoti prieš jį laikant būtina. Išlaikiau iš pirmo karto.Tikrai nesigailiu pasinaudojęs Jūsų teikiama pagalba. Tiems, kurie ruošiasi laikyti patarčiau pasinaudoti Jūsų paslaugomis ir Jums tikrai pavyks....

Antonijo
2016-02-18

Išlaikiau iš antro karto, pirmą kartą atsakiau tik iš 14/40 pirmo dalies klausimų. Didžiausią klaidą buvo, kad daugiau sprendžiau lengvesnius klausimus, tai patarimas tiems kai bandys savo jegas, spręsti ko daugiau sunkesnius klausimus. Kai matysite, kad jie jau kartojasi, pereikit prie dalies mokytis šiuoje svetaineje, ir spręskit tos, kurie eina paskutinieji, klausimai sudėti nuo lengvesnių iki sunkesnių klausimų. Man asmeniškai nepasitaikė nei vienas klausimas kuris buvo šitoje svetainėje, visi klausimai buvo kitokie. Kai bandžiau išlaikyti testą antrą kartą, buvo ženkliai parasčiau su skaičių sėkomis bei figuromis, manau daugiausiai dėl to buvo atsakyta teisingai, nes atsakiau 23/40, bet šito kaip užteko. Antros dalies klausimai, taip, reikia skaityti įstatymus, nors galima bandyti ir taip išspręsti. Klausimai, kaip ir pateikti iš realių istorijų, tik reikia pažymėti kuris yra teisingas, tai pamastyti reikia, kaip ir logiškiausias variantas pats ateis pas Jūs :-)

D.
2016-02-18

Laba diena,
Ačiū už galimybę susidaryti bendrą įspūdį apie testą, pasitreniruoti prieš jį laikant. Išlaikiau iš pirmo karto.Tikrai nesigailiu pasinaudojusi Jūsų teikiama pagalba. Tiems, kurie ruošiasi laikyti patarčiau pasinaudoti Jūsų paslaugomis ir būtinai dar išsispręsti bandomąjį testą. Ačiū už tai, kad esate.

Renata
2016-02-16

Sveiki.
Šiandien pirmą kartą laikiau BG testą, neišlaikiau. Iki leidimo laikyti testo antrąją dalį man pritrūko 2 balų. Testas nėra lengvas. Mokiausi mėnesį (nuo 1 iki 3 val per dieną, 5 k. per savaitę), tai labai padėjo. Testo metu stebėjau laiką, nes galvojau, kad nespėsiu, kadangi ties kai kurių užduočių reikėjo pamastyt. Jei būtų galima, testo metu grįžčiau prie sunkesnių užduočių pačioje pabaigoje, kad geriau pagalvot, žinant kiek tiksliai liko laiko. Bet to daryti buvo negalima. Gerai, kad yra pasirengimo sistema, dabar didesnį dėmesį skirsiu sunkesnių užduočių sprendimui ir dar kartą bandysiu savo žinias.

Tatjana
2016-02-11

Laba diena,
Šiandien laikiau bendrųjų gebėjimų testą. Išlaikyti tikrai nėra lengva, tačiau įmanoma, nes išlaikiau ir pirmo karto. Patarčiau daugiau dėmesio skirti loginių uždavinių sprendimui, nes teoriniai daugiau iš darbo pusės, tik keli klausimai pakliuvo iš įstatymų, tačiau juos išmanyti tikrai reikia. Sprendžiant loginius uždavinius, išmokite sistemą kaip jie yra sudaryti, ypač atkreipti dėmesį į skaičių sekas, jos tikrai panašios kaip ir šioje sistemoje. Be sistemos pagalbos išlaikyti turbūt kad neįmanoma. Ačiū Jums, kad esate. pagalba mokinantis tikrai didelė. Laikantiesiems patarčiau pasitikėti savo jėgomis ir logiškai, nesijaudinant galvoti. Būtinai prieš vykstant laikyti testą išspręsti bandomąjį, struktūra labai panaši. Gaila, kad negalima naudotis skaičiuotuvais. Sėkmės laikantiems ir dar kartą dėkoju šiai sistemai.

Dovilė
2016-02-03

Laba diena,
dėka šio puslapio išlaikiau testą iš pirmo karto. Šieme puslapyje sprendžiau užduotis "sunkesniu klausimų", todėl nuvažiavus laikyti testą, jis tikrai labai sunkus nepasirodė:) Būtinai prieš laikant savo paskyroje išspręskite bandomąjį www.testavimas.vtd.lt . Ačiū:)

Inesa
2016-01-28

Sveiki, Ačiū Jūsų puslapiui už galimybę pasiruošti bendrųjų gebėjimų testui. Jūsų programa padėjo susidaryti viso testo bendrą įspūdį, susidėlioti tam tikras taisykles, kurios vėliau padėtų greičiau atrasti tinkamą sprendimą. Esu tikra, kad be šio puslapio pagalbos iš pirmo karto testo būčiau neišlaikiusi.

Iveta
2015-12-21

Labas vakaras, noriu nuoširdžiai padėkoti Jums už suteiktą galimybę pasirengti testui. Be šio puslapio parengtų mokymų šiandien nebūčiau išlaikiusi testo. Šiame puslapyje yra puiki mokymosi programa padedanti suvokti pagrindines taisykles ir žinoti ko galima tikėtis laikant BGT. Sėkmės Jums ir visiems laikantiems.

Daiva
2015-12-17

Laba diena,
džiaugiuosi, kad bendrųjų gebėjimų testą išlaikiau iš pirmo karto. Laikiau 2015-11-25. Ruošiausi jam tikrai daug. Būtų buvę tikrai nemalonu, jei rezultatas būtų buvęs neigiamas. Testo klausimai žymiai sunkesni nei programoje, bet programa tikrai labai padėjo pasirengti. Be mokymosi programoje nebūčiau išlaikiusi. Man sunkesnė buvo II testo dalis, nes užduotys pakankamai painios, atsakymai visi panašūs. Šioje dalyje man šiek tiek pritrūko laiko.
Ačiū ir sėkmės visiems laikantiems.

Daiva
2015-11-26

Sveiki, Ačiū labai už sukurtą programą, kuri leido gerokai pagilinti žinias. Suprasti testo sudėtį. Šiandien (11.12), testą išlaikiau iš pirmo karto! Jaudulys buvo labai didelis. Ilgiausiai strigau prie situacijų su lentelėmis, procentiniais išskaičiavimais, kurie čia, programoje nesunkūs, bet ten gerokai painesni. Tam sugaišau daugiausiai laiko. Siūlymas- tikrai sekite laiką, negaiškite- spėkite! Jokiu būdu nepalikite nepažymėto klausimo! Visiems laikanties sėkmės!

Ingrida
2015-11-12

Sveiki. Dėkoju Jūsų portalui ,nes šiandien išlaikiau testą iš pirmo karto,labai nuostabus jausmas,nes daug mokiausi ir neigiamas rezultatas tikrai būtų smarkiai nuvylęs.Dėka Jūsų pamokų pavyko susidėlioti tam tikras taisykles ir susidaryti viso proceso bendrą įspūdį,padėjo ir laikiusiųjų patarimai.Testas man buvo gana sunkus,įpusėjus pirmą dalį ėmė trūkti laiko. Manau,kad išlaikiau tik per stebuklą.Antra dalis buvo žymiai lengvesnė,nes aiški ir konkreti.Mano patarimai tokie- stengtis susitvarkyti su jauduliu,labiau gilintis į tuos klausimus,kurie, tikrai jaučiate,kad „įkandami“ ,kitus tiesiog daugmaž spėti pagal intuiciją ir labai svarbu stebėti laiką.Ačiū ir sėkmės laikantiems.:) Dainora

Dainora
2015-11-10

Šiandien laikiau bendrųjų gebėjimų testą..galiu pripažinti, kad buvo sunkiau, nei maniau, nors ruošiausi iš visko, ką pateikė programa..Pirmame etape lengviausios gal buvo skaičių sekos, o visa kita net nepanašu ir daug sudėtingiau. Antrame etape iš įstatymų buvo tik keli klausimai, o visa kita gyvenimiškos situacijos, su keliais atrodo tinkančiais atsakymais. Dar negaliu patikėt, kad išlaikiau :)

Loreta
2015-10-24

Šiandien išsilaikiau bendrųjų gebėjimų testą. Ačiū Jums! Jūsų puslapis man labai padėjo ir nukreipė teisinga linkme. Ačiū, kad esate!

Irma
2015-10-08

Šiandien laikiau BGT. Pavyko iš pirmo karto, tačiau jei ne šio tinklapio mokomoji medžiaga, tikrai nebūtų pavykę iš pirmo karto. Nuoširdžiai ačiū.

Pagarbiai, Elena
2015-10-05

Šiandien išlaikiau testą iš pirmo karto. Testas, mano nuomone, buvo ne itin sunkus. Ypač pirmoji dalis, nes pasipraktikavusi šioje svetainėje apie 4 dienas (nuoširdžiai), pirmoje dalyje surinkau 36 balus iš 40, antroje - 15 iš 20ies. Manau, kad sunkiausios buvo skaičių sekos, o antroje dalyje tiesiog spėkit pagal nuojautą ;) Ačiū!

Ligita
2015-09-16

Išlaikiau iš pirmo karto, be šio puslapio tikrai nebūčiau išlaikęs, puikiai parengtos užduotys ir paaiškinimai, sekmės belaikantiems.

Su Pagarba, Andrius
2015-09-10

Ačiū "valstybestarnyba.com" komandai už suteiktą galimybę pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis. Bendrųjų gebėjimų testą išlaikiau! Man asmeniškai naudingiausia buvo spręstis, pagal teisės aktus sukurtus klausimus, taip daug paprasčiau ir smagiau mokytis teisės aktus nei juos tiesiog skaityti. Ačiū!

Marija
2015-09-03

Vakar laikiau testą ir išlaikiau iš pirmo karto. Kai kurios užduotys buvo sunkesnės, kai kurios lengvesnės nei pateiktos šiame tinklapyje, bet jei nebūčiau prieš tai čia pasimokiusi, manau tikrai nebūčiau išlaikiusi iš pirmo karto. Besiruošiantiems laikyti patariu įdėmiai skaityti užduotis ir sekti laiką.

Pagarbiai Marija
2015-08-26

Testą laikiau šiandien. Pavyko puikiai iš pirmo karto. Ačiū, puikus puslapis pasimokyti, nors testas daug sunkesnis.

Pagarbiai, Vaida
2015-08-10

Laba diena, Testas išlaikytas iš pirmo karto. Loginio mąstymo dalis nebuvo labai sudėtinga, reikia neskubėti ir įsiskaityti ko prašoma bei žinoti, kaip atsakyti, o dėl to puikiai pagelbėja šie testai, taip pat stebėti laiką. Tiesa, pats sunkumas prasideda su kompetencijų užduotimis, kurių čia tikrai reikėtų ne vien įstatymų forma. Daugeliui žmonių pastarosios užkerta kelią išlaikyti bendrąjį testą.

Pagarbiai, Edvinas
2015-07-21

Laba diena, manau, kad be mokymosi šioje svetainėje testo nebūčiau išlaikiusi.Rekomenduosiu visiems pasinaudoti šia galimybe. Dėkoju svetainės kūrėjams :))

Vilma
2015-07-03

Laba diena, Testą išlaikiau ir pirmo karto. Testas nėra lengvas, bet gerai pasitreniravus su čia parengtais testais išlaikyti tikrai įmanoma. Čia yra patalpinta gera mokomoji medžiaga. Taip pat siūlau neužmiršti perskaityti čia pateiktus teisės aktus.

Pagarbiai, Emilija
2015-06-16

Laba diena, Jei ne Jūsų „mokykla“, testo tikrai nebūčiau išlaikiusi iš pirmojo karto. Labai svarbu yra ne tik tai, kad žinai, ko tikėtis, bet ir tai, kad praktikuojantis Jūsų tinklapyje galvoje pamažu „sugula“ tam tikros taisyklės, kurios be jokios abejonės padeda išlaikyti testą, greičiau surasti užduoties sprendimą. Kitaip tariant, kai žinai bent kelias taisykles, daug greičiau gali rasti teisingą atsakymą. Mano vertinimu, sėkmingam testo išlaikymui įtakos turi ne tik loginis mąstymas, bet ir elementarus pastabumas, neieškant sudėtingų sprendimų, o sugebant į užduotį pasižiūrėti kitu kampu :) Sėkmės visiems! O Jums – nuoširdžiai ačiū!

Pagarbiai, Rūta
2015-06-15

Testas tikrai labai sunkus, bet nėra neįveikiamas. Viskas, ko reikia norint jį išlaikyti, yra šiame puslapyje. Papildomai niekur kitur nesimokiau. Ačiū Jūsų komandai už puikią mokomąją medžiagą ir už išlaikytą testą :)

Mantė, 2015-06-13

Laba diena,

Laikiau testą pirmą kartą vakar (2015.06.04). Išlaikiau, bet buvo labai sunku, nors ir daug prieš tai ruošiausi: skaičiau įstatymus, dariau čia pateiktus testus. Tikrai norėtųsi daugiau pasipraktikuoti klausimais iš kompetencijų srities. Siūlyčiau visiems pasidaryt bent po porą šitų testų, nebent esat teisininkai-genijai ;)

Agnė, 2015-06-05

Laba diena,

šiandien išlaikiau testą iš antro karto.Pirmą kartą mokiausi trumpai pagal šią programą,antrą kartą teko pasimokyti ilgokai.Sreso daugiau, nei per magistrinio darbo gynimą.Be šios mokymosi programos tikrai būčiau neišlaikius. Norėtusi dar užduočių iš kompetencijos dalies.

Ačiū

Margarita, 2015-05-28

Testas nėra lengvas, tačiau nėra neįveikiamas. Mokiausi mažai, nes neturėjau laiko. Iš testų kuriuos mokiausi, man pasitarnavo tai, kad turėjau bendrą supratimą kokios bus užduotys. Testą išlaikiau iš pirmo karto. Antroji dalis buvo sunkesnė, gal todėl, kad labai daug pastangų atidaviau pirmai daliai ir antroje dalyje daug ką padarė stresas ir išeikvota energija pirmai daliai. Manau, kad tai yra puiki galimybė pasitikrinti savo IQ.

Ramutė, 2015-04-12

Šie testai tikrai puiki repeticija prieš laikant Bendrųjų gebėjimų testą. Užteko paspręsti kelias dienas, kad iš pirmo karto išlaikyčiau testą. Nors klausimų buvo ir sunkesnių ir lengvesnių, bet kai žinai ko gali tikėtis viskas daug paprasčiau. Dėkoju už tokią galimybę pasimokyti ir rekomenduoju kitiems :)

Sėkmės, Goda, 2015-01-20

Testą išlaikiau iš pirmo karto. Pirkau šiuos pasiruosimo klausimus, manau jie iš dalies padėjo, Tačiau nebuvo nei vieno klausimo iš bendrųjų mąstymo gebejimų testo. Testas buvo daug sunkesnis nei čia pateikti klausimai, Laiko man užteko per akis, pirmąją dalį išptendžiau gal per 30min., tačiau buvo kas ir sedėjo iki galo, bet laiko visiems užteko. Tačiau norėčiau pažimėti, kad mano drauge važiavo visiškai nesimokius ir testa taip pat išlaike.

Vesta, 2015-01-17

Tikrai nesigailiu dėl išleistų pinigų. Vertėjo susimokėti, nes padėjo sprendžiant testą. Išlaikiau iš pirmo karto. Manau, kad nepasitreniravus, iš pirmo karto išlaikyti testą sunku. Reikia iš anksto susipažinti su užduotimis, sprendimo būdais ir pan. Šiame puslapyje pateikiamos panašios užduotys, kaip ir per testą. Ten pasitaikė ir lengvesnių ir sudėtingesnių užduočių. Patarčiau stebėti testo laiką, neužsisėdėti per ilgai prie vienos užduoties, nes paskui gali pritrūkti laiko. Pirmos dalies teistui skirtos 1 valandos man šiaip taip užteko. Tiesa, šalia sėdėjusi moteris testa išsprendė kažkur per pusvalanfį. Antrai testo daliai skiria 40 minučių, tai jų užteko per akis. Patariu kas eis laikyti testo pasitreniruoti šiame puslapyje, kad žinotų kaip spręsti užduotis.Ačiū.

Darius, 2015-01-16

Sveiki, ruošiausi testui šiame tinklapyje ir išlaikiau iš pirmo karto, tetrukai 20-30 min. Čia užduotys,ypatingai skaičių sekos ir figūrų matricos ,daug sudėtingesnės nei testo metu. Man jis pasirodė gan lengvas.,Iš 40 atsakiau 30 klausimų. Tikrai rekomenduoju bent savaitę laiko pasispręsti užduotėles čia,kad bent jau suprast užduočių sprendimo principą. Sėkmės visiems laikantiems :)

Pagarbiai, Elika, 2014-12-13

Testui specialiai nesiruošiau, tačiau peržiūrėjau www.vtd.lt puslapyje užduotis, kurios yra nesudėtingos (realiai buvo daug sudėtingesnės), o taip pat peržiūrėjau įstatymus. Laikiau bendrųjų gebėjimų testą ir surinkau tik 17 balų iš 40. Neišlaikiau. Testas sudėtingas. Ypač sudėtingi paveikslėliai ir skaičių sekos. Užduotims išspręsti laiko labai mažai įvertinus jų sudėtingumą. Manyčiau, kad testai sudaryti neteisingai nes per daug sudėtingi, jei žmogus baigęs keletą aukštųjų mokyklų jų neišlaiko. Tokie testai neturėtų užkirsti kelio dalyvauti konkurse, juk aukštojoje mokykloje dešimtis metų studijuota. Aukštojo mokslo diplomai, jo darbo patirtis parodo žmogaus sugebėjimus pagal specialybę, o ne bendrųjų gebėjimų testai.

Pagarbiai, Algirdas, 2014-11-21

Ruošiausi iš šio puslapio ir testą išlaikiau iš pirmo karto. Mano nuomone, nesimokius, testo išlaikyti neįmanoma. Testas nėra lengvas, tačiau užduotys panašios į tas, kurios pateikiamos pas Jus. Svarbu suprasti užduočių sprendimo principus. Ačiū.

- Rima, 2014-11-15

Bendrųjų mąstymo gebėjimų ir bendrųjų kompetencijų testą išlaikiau iš antro karto. Pirmą kartą nesimokiau jūsų svetainėje. Testas nėra lengvas, užduotys panašios kaip mokantis, tačiau reikia praktikos. Ačiū

- Ilona, 2014-11-12

Sveiki,
Puiki testų mokymosi ir sprendimo programa! Testą išlaikiau iš pirmo karto. Patarčiau žymiai mažiau laiko skirti teisės aktams, o daugiau spręsti bendrųjų gebėjimų mąstymo testų. Svarbu įsiminti pačius sprendimo principus.

- Svetlana, 2014-10-26

Ačiū, testą išlaikiau iš pirmo karto. Jei nebūčiau sprendusi tas keletą dienų Jūsų puslapyje, tikrai nebūčiau išlaikiusi.

- Elena, 2014-08-26

​Ačiū labai, išlaikyta iš pirmo karto. Nors testuką nusipirkau tik para prieš laikymą, bet tai tikrai padėjo. :)​

- Inga, 2014-08-06

Laba diena, mokiausi iš šio puslapio ir bendrųjų gebėjimų testą išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū

- Jūratė, 2014-04-01

Sveiki, mokiausi Jūsų svetainėje ir išlaikiau testą bendrųjų gebėjimų iš pirmo karto. Man testas nepasirodė lengvas, bet pasimokius išlaikyti tikrai įmanoma. Ačiū.

- Karolina, 2014-02-28

Bendrųjų mąstymo gebėjimų ir bendrųjų kompetencijų testą išlaikiau iš antro karto. Pirmą kartą mažai mokiausi. Mano nuomone, mokytis spręsti užduotis ir keletą kartų atidžiai perskaityti įstatymus - būtina. Testas nėra lengvas, užduotys panašios kaip mokantis, tačiau reikia praktikos. Man lengviau buvo antroji dalis. Laiko užteko

- Salomėja, 2014-01-11

Jau dalyvavote atrankoje?

Palikite savo atsiliepimą el. paštu
valstybestarnyba@gmail.com

Pagal Konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. birželio 24 d. nutarimu Nr. 966, 15 punktą asmenys turi neatskleisti bendrųjų gebėjimų testo turinio.


Apibendrinti laikiusiųjų atsiliepimai:

  • pasispręsti panašaus tipo klausimus kaip pavyzdinėse užduotyse: skaičių sekos, figūros, verbalinės analogijos, įvairūs skaičiavimo uždaviniai su procentais, lentelėmis, skaičių dalimis ir pan., nereikalingo žodžio užduotys;
  • daugiau dėmesio skirti skaičių sekoms ir figūroms;
  • nereikalingo žodžio užduotys gali atrodyti sunkiai įveikiamos, jei nežinosite kai kurių žodžių reikšmės;
  • verbalinėse analogijose reikia gerai suprasti žodžių ryšį, kartais sunku suprasti, kuris žodis geriausiai tinka;
  • antroje dalyje klausimai iš teisės aktų, situaciniai, komunikaciniai, lentelių analizė; kai kurių klausimų ilgos ir painios sąlygos – geriau iškart ieškoti sakinio su klausimu; komunikaciniuose klausimuose, kaip elgtumėtės vienoje ar kitoje situacijoje, geriausia pasirinkti teisingiausią atsakymą, kaip reikia elgtis;
  • gerai pasiskaityti teisės aktus (jų yra 7);
  • negaišti laiko prie nesuprantamų užduočių; jei nežinote atsakymo, spėkite ir eikite prie kito klausimo.